ASTORIA BASEBALL

March 15 North Marion L, 9-14

March 16 Gladstone W, 2-1

March 21 St. Helens W, 15-3

March 27 South Umpqua W, 13-3

March 28 Madison W, 4-2

March 29 Yamhill-Carlton W, 20-3

April 4 at Scappoose 5 p.m.

April 6 Scappoose 5 p.m.

April 8 at Rainier 1 p.m.

April 11 Valley Catholic 5 p.m.

April 13 at Valley Catholic 5 p.m.

April 18 at Tillamook 5 p.m.

April 20 Tillamook TBA

April 24 Seaside 5 p.m.

April 26 at Seaside 5 p.m.

April 28 Banks 4 p.m.

May 1 at Banks 5 p.m.

May 3 at Scappoose 5 p.m.

May 5 Valley Catholic 5 p.m.

May 8 at Tillamook 5 p.m.

May 10 Seaside 5 p.m.

May 12 Banks 5 p.m.

SEASIDE BASEBALL

March 17 Fort Vancouver T, 2-2

March 19 Elma W, 10-1

March 19 Hockinson L, 3-15

March 21 Estacada L, 7-8

March 24 Cascade W, 9-5

March 29 vs. George Washington L, 4-14

March 30 vs. Joy Christian L, 0-12

March 31 vs. Ketchikan HS (Alaska)

April 4 at Valley Catholic 5 p.m.

April 6 Valley Catholic 5 p.m.

April 7 Woodland (Wash.) 5 p.m.

April 11 Tillamook 6 p.m.

April 13 at Tillamook 5 p.m.

April 18 at Banks 5 p.m.

April 20 Banks 5 p.m.

April 24 at Astoria 5 p.m.

April 26 Astoria 5 p.m.

April 28 Scappoose 5 p.m.

May 1 at Scappoose 5 p.m.

May 3 at Valley Catholic 5 p.m.

May 5 Tillamook TBA

May 8 at Banks 5 p.m.

May 10 at Astoria 5 p.m.

May 12 Scappoose 5 p.m.

WARRENTON BASEBALL

March 15 Nestucca L, 2-13

March 31 at Amity 1 p.m.

April 1 Willamina (2) Noon

April 5 at Naselle 4 p.m.

April 8 at Monroe 2 p.m.

April 12 at Gaston 4 p.m.

April 14 at Rainier (2) 3:30 p.m.

April 18 at Portland Christian 4 p.m.

April 21 Catlin Gabel (2) 3:30 p.m.

April 25 Clatskanie 4 p.m.

April 28 Ilwaco 4 p.m.

May 2 Rainier 4 p.m.

May 5 Portland Christian (2) 3:30 p.m.

May 9 at Catlin Gabel 4 p.m.

May 12 at Clatskanie (2) 3:30 p.m.

KNAPPA BASEBALL

March 21 vs. Sitka (AK) W, 17-4

March 22 vs. Palisades (CO) L, 2-12

March 23 vs. Central Colorado L, 8-16

April 1 at Santiam (2) 1 p.m.

April 5 at Clatskanie 4:30 p.m.

April 8 at Taft 2 p.m.

April 11 Neah-Kah-Nie 4:30 p.m.

April 14 at Neah-Kah-Nie (2) 3 p.m.

April 18 at Nestucca 4:30 p.m.

April 21 Nestucca (2) 3 p.m.

April 25 Gaston 4:30 p.m.

April 28 at Gaston (2) 3 p.m.

May 6 Dayton 1 p.m.

May 9 at Vernonia 4:30 p.m.

May 12 Vernonia (2) 3 p.m.

ASTORIA SOFTBALL

March 16 Gladstone L, 0-8

March 21 Yamhill-Carlton W, 7-6

March 23 at Mark Morris W, 11-5

March 24 R.A. Long L, 1-13

March 28 vs. Cottage Grove W, 19-1

March 28 vs. Warrenton L, 0-11

April 4 Rainier 4 p.m.

April 6 at Clatskanie 4:30 p.m.

April 11 Tillamook 5 p.m.

April 13 at Scappoose (2) 4 p.m.

April 18 at Seaside 5 p.m.

April 21 Valley Catholic (2) 4 p.m.

April 22 Estacada 1 p.m.

April 25 at Banks 5 p.m.

April 28 at Tillamook (2) 4 p.m.

May 2 Scappoose 5 p.m.

May 5 Seaside (2) 5 p.m.

May 9 at Valley Catholic 5 p.m.

May 12 Banks (2) 4 p.m.

SEASIDE SOFTBALL

March 16 Molalla L, 2-8

March 21 at Estacada L, 4-17

March 23 Corbett L, 1-11

March 24 Cascade W, 15-14

March 27 Cottage Grove W, 11-6

March 28 Jefferson L, 7-16

March 28 Valley Catholic L, 10-11

April 4 Clatskanie 4:30 p.m.

April 6 at Warrenton (2) 4 p.m.

April 7 as Naselle 4:30 p.m.

April 11 Banks 4 p.m.

April 13 at Valley Catholic (2) 4 p.m.

April 18 Astoria 5 p.m.

April 21 Tillamook (2) 4 p.m.

April 25 at Scappoose 5 p.m.

April 28 at Banks (2) 4 p.m.

May 2 Valley Catholic 5 p.m.

May 5 at Astoria (2) 5 p.m.

May 9 at Tillamook 4:30 p.m.

May 11 Scappoose (2) 4 p.m.

WARRENTON SOFTBALL

March 22 at Taft W, 8-5

March 23 Nestucca W, 22-2

March 27 vs. Valley Catholic W, 7-4

March 27 vs. Cottage Grove W, 15-0

March 28 vs. Astoria W, 11-0

March 31 Willamina (2) 1 p.m.

April 6 Seaside (2) 4 p.m.

April 8 at Monroe (2) Noon

April 10 Portland Adventist (2) 3:30 p.m.

April 14 at Rainier (2) 3:30 p.m.

April 18 at Portland Christian 4 p.m.

April 21 Colton 4 p.m.

April 25 Clatskanie 4 p.m.

April 29 at Vernonia 1 p.m.

May 2 Rainier 4 p.m.

May 5 Portland Christian (2) 3:30 p.m.

May 8 at Portland Adventist 4 p.m.

May 12 at Clatskanie (2) 3:30 p.m.

KNAPPA SOFTBALL

March 16 at Kennedy L, 0-15

March 22 at Portland Christian W, 32-0

March 27 at Pilot Rock L, 1-11

March 28 Burns (at Riverside) L, 6-7

March 28 vs. Grant Union L, 2-13

March 29 at Riverside L, 3-12

March 29 at Irrigon L, 0-10

March 30 at Heppner L, 15-16

March 30 at Heppner L, 9-10

April 1 at Santiam (2) 1 p.m.

April 8 at Taft 2 p.m.

April 11 Neah-Kah-Nie 4:30 p.m.

April 14 at Neah-Kah-Nie (2) 3 p.m.

April 18 at Nestucca 4:30 p.m.

April 21 Nestucca (2) 3 p.m.

April 25 Gaston 4:30 p.m.

April 28 at Gaston (2) 3 p.m.

May 5 at Clatskanie 4:30 p.m.

May 9 at Vernonia 4:30 p.m.

May 12 Vernonia (2) 3 p.m.

ASTORIA TRACK

March 15 at Seaside Ice-Breaker 3:30 p.m.

April 6 Valley Catholic, at Banks, 3:30 p.m.

April 8 Daily Astorian Invitational (at Seaside), 10 a.m.

April 15 at Lower Columbia Invitational, 12:30 p.m.

April 19 Tillamook, at Seaside 3:30 p.m.

April 22 at Centennial Invitational, 11 a.m.

April 29 at Meet of Champions 11 a.m.

May 3 Scappoose 3:30 p.m.

May 6 at Dick Baker Invitational, 11:15 a.m.

May 11-12 Cowapa Championships, at St. Helens, TBA

May 19-20 OSAA State Championships, TBA

SEASIDE TRACK

March 15 Seaside Ice-Breaker 3:30 p.m.

April 6 Scappoose, at Tillamook, 3:30 p.m.

April 8 Daily Astorian Invitational, 10 a.m.

April 11 at Corbett

April 15 at Lower Columbia Invitational, 12:30 p.m.

April 19 Astoria/Tillamook 3:30 p.m.

April 22 at Centennial Invitational, 11 a.m.

April 29 at Meet of Champions 11 a.m.

May 3 at Valley Catholic 3:30 p.m.

May 6 at Dick Baker Invitational, 11:15 a.m.

May 11-12 Cowapa Championships, at St. Helens, TBA

May 19-20 OSAA State Championships, TBA

WARRENTON TRACK

March 23 at Ilwaco 3:30 p.m.

April 6 at L&C Preview, Riverdale, 3:30 p.m.

April 8 at Daily Astorian Invitational, Seaside, 10 a.m.

April 15 at Rob Frank Invite, Banks, 10 a.m.

April 20 at SW Christian Invite 4 p.m.

April 26 at Clatskanie League Meet, 3:45 p.m.

April 29 at Meet of Champions 11 a.m.

May 3 at Rainier League Meet, TBA

May 12-13 L&C Championships

May 18-19 OSAA State Championships, TBA

KNAPPA TRACK

March 23 NWL Relays, at Columbia Christian, 4 p.m.

April 8 at Daily Astorian Invite, Seaside, 10 a.m.

April 15 at Rob Frank Invite, Banks, 10 a.m.

April 18 at Naselle Comet Invite, 3:30 p.m.

April 20 NWL Meet, Knappa 3:30 p.m.

April 27 NWL Meet, Nestucca TBA

May 12-13 at NWL Championships, at Portland Christian

May 18-19 OSAA State Championships, TBA

ASTORIA BOYS GOLF

March 20 Arrowhead (Molalla) Noon

March 21 at Scappoose 1 p.m.

April 3 at Molalla Invite TBA

April 6 Seaside 2 p.m.

April 13 Valley Catholic 1 p.m.

April 17 Tillamook 2 p.m.

April 24 at Seaside 10 a.m.

April 27 Banks 3 p.m.

May 1 Cowapa Championships, Astoria, 11 a.m.

May 8-9 Regionals, Quail Valley, 9 a.m.

SEASIDE BOYS GOLF

March 17 at The Dalles 10 a.m.

March 21 Valley Catholic 1 p.m.

April 6 at Astoria 2 p.m.

April 13 Banks 2 p.m.

April 18 at Scappoose 2:30 p.m.

April 24 Seaside Invitational 10 a.m.

April 25 at Marshfield 10 a.m.

April 27 at Tillamook 2 p.m.

May 1 Cowapa Championships, Astoria, 11 a.m.

May 8-9 Regionals, Quail Valley, 9 a.m.

ASTORIA GIRLS GOLF

March 16 at Scappoose Invite 12:30 p.m.

March 21 at Tillamook Invite 12:30 p.m.

April 10 at Seaside Invite 10 a.m.

April 18 at Valley Catholic Invite, TBA

April 27 Astoria Invitational Noon

May 2 Astoria Invitational 11 a.m.

SEASIDE GIRLS GOLF

March 16 at Scappoose Invite 12:30 p.m.

March 21 at Tillamook Invite 12:30 p.m.

April 10 Seaside Invitational 10 a.m.

April 18 at Valley Catholic Invite, TBA

April 27 at Astoria Invite Noon

May 2 at Astoria Invite 11 a.m.